Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Development
sv: Utveckling

en: Author
sv: Författare

en: Manager
sv: Administratör

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Edit
sv: Redigera

en: Help
sv: Hjälp

en: Add
sv: Lägg till

en: Manage
sv: Hantera

en: Promoted
sv: Visas på startsidan

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Exists
sv: Existerar

en: Create content
sv: Skapa innehåll

en: Logout
sv: Logga ut

en: Sticky
sv: Klistrad

en: Expand
sv: Fäll ut

en: Edit content
sv: Redigera innehåll

en: You do not have any administrative items.
sv: Du har inga administrativa alternativ.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
sv: Ett eller flera problem upptäcktes i din installation av Drupal. Titta på <a href="@status">statusrapporten</a> för mer information.

en: Unable to create
sv: Kan inte skapa

en: Need help?
sv: Hjälp?

en: New?
sv: Ny?

en: There are no objects satisfying the filter settings. Try changing them to get some results.
sv: Det finns inga objekt som uppfyller inställningarna för filtreringen. Prova att ändra dem för att få något resultat.
