Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Author
te: రచయిత

en: Manager
te: నిర్వాహకుడు

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Help
te: సహాయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Page
te: పేజీ

en: Create content
te: కొత్త విషయం రాయండి

en: Logout
te: నిష్క్రమించు
