Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Development
tr: Geliştirme

en: Author
tr: Yazar

en: Manager
tr: Yönetici

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Help
tr: Yardım

en: Add
tr: Ekle

en: Manage
tr: Yönetim

en: Promoted
tr: Tanıtılan

en: Page
tr: Sayfa

en: Published
tr: Yayında

en: Exists
tr: Mevcuttur

en: Create content
tr: İçerik yarat

en: Logout
tr: Çıkış

en: Sticky
tr: Kalıcı

en: Expand
tr: Genişlet

en: Edit content
tr: İçeriği düzenle

en: You do not have any administrative items.
tr: Yönetebileceğiniz herhangi bir öğe bulunmuyor.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
tr: Drupal kurulumuzla ilgili bir veya daha fazla sorun belirlendi. Daha fazla bilgi için <a href="@status">durum raporuna</a> bakınız.

en: Unable to create
tr: Oluşturulamadı

en: Need help?
tr: Yardım gerekiyor mu?

en: Manage Content
tr: İçeriği Yönet
