Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Add
ug: قوشۇش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
ug: Drupal نىڭ قاچىلىنىشدا مەسىلە كۆرۈلدى، <a href="@status">سېستىما دوكلاتى</a> نى كۆرۈپ چىقىڭ.
