Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Development
vi: Phát triển

en: Author
vi: Tác giả

en: Manager
vi: Điều hành viên

en: Comments
vi: Bình luận

en: Edit
vi: Sửa

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Add
vi: Thêm

en: Manage
vi: Quản lý

en: Page
vi: Trang

en: Published
vi: Đã công bố

en: Exists
vi: Tồn tại

en: Create content
vi: Tạo nội dung

en: Logout
vi: Thoát

en: Sticky
vi: Dính

en: Expand
vi: Mở rộng

en: Edit content
vi: Sửa nội dung

en: You do not have any administrative items.
vi: Bạn không có liên kết điều hành nào.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
vi: Một hoặc nhiều trở ngại đã được phát hiện với bản cài đặt Drupal của bạn. Kiểm tra trang <a href="@status">báo cáo tình trạng</a> để có thêm thông tin.

en: Unable to create
vi: Không thể tạo
