Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Development
am: ልማት

en: Author
am: ደራሲ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Help
am: እርዳታ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Create content
am: ይዞታ ፍጠር

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
am: ስለተጭነው ድሩፓልህ አንድ ወይም ከዛ በላይ ችግሮች ተገኘተዋል። ለተጨማሪ መረጃ <a href="@status">የሁኔታ ሪፖርቱን</a> ተመልከት።
