Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Development
az: Develop

en: Author
az: Müəllif

en: Comments
az: Şərhlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Help
az: Dəstək

en: Add
az: Əlavə et

en: Manage
az: İdarə et

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Sticky
az: Yapışqan

en: You do not have any administrative items.
az: Sizin heç bir inzibati elementiniz yoxdur.
