Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Title
da: Titel

en: Development
da: Udvikling

en: Author
da: Forfatter

en: Manager
da: Administrator

en: Comments
da: Kommentarer

en: Edit
da: Redigér

en: Help
da: Hjælp

en: Add
da: Tilføj

en: Manage
da: Administration

en: Promoted
da: Forfremmet

en: Page
da: Side

en: Published
da: Udgivet

en: Exists
da: Eksisterer

en: Create content
da: Opret indhold

en: Logout
da: Log ud

en: Sticky
da: Klæbrig

en: Expand
da: Udvid

en: Edit content
da: Redigér indhold

en: You do not have any administrative items.
da: Du har ingen administrationselementer.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
da: Der er et eller flere problemer med din Drupal-installation. Se <a href="@status">statusrapporten</a> for yderligere information.

en: Need help?
da: Behov for hjælp?
