Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Author
gl: Autor/a

en: Manager
gl: Xestor

en: Comments
gl: Comentarios

en: Edit
gl: Editar

en: Help
gl: Axuda

en: Add
gl: Engadir

en: Manage
gl: Xestionar

en: Promoted
gl: Promocionado

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Exists
gl: Existe

en: Create content
gl: Crear contido

en: Logout
gl: Saír

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Expand
gl: Despregar

en: Edit content
gl: Editar contido

en: You do not have any administrative items.
gl: Non tes ningún elemento de administración.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
gl: Detectáronse un ou máis problemas na instalación de Drupal. Para máis información, revise o <a href="@status">informe de estado</a>."
