Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Author
hu: Szerző

en: Manager
hu: Menedzser

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Help
hu: Súgó

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Manage
hu: Kezelés

en: Promoted
hu: Címlapon

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Exists
hu: Létezik

en: Create content
hu: Tartalom beküldése

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Expand
hu: Kiterjeszt

en: Edit content
hu: Tartalom szerkesztése

en: You do not have any administrative items.
hu: Nincs adminisztrációs menüpont.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
hu: A rendszer problémát észlelt a Drupal környezetével kapcsolatban. Az <a href="@status">állapotjelentés</a> további információval szolgál.

en: Unable to create
hu: Nem lehet létrehozni

en: Need help?
hu: Segítségre van szükség?

en: Manage Content
hu: Tartalom kezelése

en: New?
hu: Új?

en: Manage comments
hu: Hozzászólások kezelése
