Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
hy: Հայտնաբերվել են մեկ կամ մի քանի խնդիրներ Ձեր Drupal- տեղադրելիս:Ավել տեղեկությունների համար ստուգեք <a href=\"@status\">կարգավիճակի հաշվետվությունը</a>:
