Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Development
ja: 開発

en: Author
ja: 投稿者

en: Manager
ja: マネージャー

en: Comments
ja: コメント

en: Edit
ja: 編集

en: Help
ja: ヘルプ

en: Add
ja: 追加

en: Manage
ja: 管理

en: Page
ja: ページ

en: Published
ja: 掲載

en: Exists
ja: 存在

en: Create content
ja: コンテンツの作成

en: Logout
ja: ログアウト

en: Sticky
ja: 固定

en: Expand
ja: 展開

en: Edit content
ja: コンテンツの編集

en: You do not have any administrative items.
ja: 管理上の項目がありません。

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
ja: 稼働中のDrupalで多少の問題点が検出されました。 <a href="@status">サイトの状態</a>ページで詳細を確認してください。

en: Unable to create
ja: 作成不可

en: Need help?
ja: ヘルプ？
