Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Development
jv: Pangembangan

en: Author
jv: Penulis

en: Comments
jv: Komèntar

en: Edit
jv: Sunting

en: Help
jv: Pitulungan

en: Add
jv: Tambah

en: Promoted
jv: Promosikna

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Exists
jv: Ana

en: Logout
jv: Metu

en: Sticky
jv: Pucuk

en: Expand
jv: Kembangna

en: You do not have any administrative items.
jv: Sampéyan ora nduwéni sembarang item administrasi.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
jv: Salah siji masalah utawa akéh kedeteksi nang instalasi Drupal Sampéyan. Priksa <a href="@status">laporan status</a> kanggo informasi liyané.
