Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Development
lv: Izstrāde

en: Author
lv: Autors

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Edit
lv: Labot

en: Help
lv: Palīdzība

en: Add
lv: Pievienot

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: Exists
lv: Pastāv

en: Create content
lv: Veidot saturu

en: Logout
lv: Iziet

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: You do not have any administrative items.
lv: Jums nav nekādu administratīvu vienumu.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
lv: Drupal instalācijā tika atklātas viena vai vairākas problēmas. Apskati <a href="@status">statusa ziņojumu</a>, lai uzzinātu vairāk.
