Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Manager
ml: മാനേജർ

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Help
ml: സഹായം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Manage
ml: നിയന്ത്രിക്കുക

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
