Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Author
mr: लेखक

en: Manager
mr: व्यवस्थापक

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Edit
mr: संपादन

en: Help
mr: मदत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Exists
mr: अस्तित्वात

en: Create content
mr: आशय बनवा
