Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Development
ne: विकास

en: Author
ne: लेखक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Exists
ne: बिध्यमान छ
