Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Development
oc: Desvolopament

en: Author
oc: Autor

en: Comments
oc: Comentaris

en: Edit
oc: Modificar

en: Help
oc: Ajuda

en: Add
oc: Apondre

en: Manage
oc: Gerir

en: Promoted
oc: Promolgut

en: Page
oc: Pagina

en: Published
oc: Publicat

en: Exists
oc: Present

en: Create content
oc: Crear un contengut

en: Logout
oc: Sortir

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Expand
oc: Desplegar

en: Edit content
oc: Modificar lo contengut

en: You do not have any administrative items.
oc: Avètz pas accès a cap de pagina d'administracion.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
oc: Un o mantun problèma es estat detectat dins vòstra installacion de Drupal. Verificatz lo <a href="@status">tablèu de bòrd</a> per mai d'informacion.

en: Unable to create
oc: Creacion impossible
