Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Author
ro: Autor

en: Comments
ro: Comentarii

en: Edit
ro: Editați

en: Help
ro: Ajutor

en: Add
ro: Adaugă

en: Manage
ro: Administrați

en: Promoted
ro: Promovat

en: Page
ro: Pagina

en: Published
ro: Publicat

en: Exists
ro: Există

en: Create content
ro: Creează conţinut

en: Sticky
ro: Lipicios

en: Expand
ro: Expandare

en: You do not have any administrative items.
ro: Nu aveţi nici o permisiune administrativă.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
ro: Au fost detectate una sau mai multe probleme cu instalarea Drupal. Pentru mai multe informaţii vizualizaţi <a href="@status">raportul de stare</a>.
