Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Manager
th: ผู้จัดการ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Add
th: เพิ่ม

en: Manage
th: จัดการ

en: Create content
th: สร้างเนื้อหา

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Sticky
th: ปักหมุด

en: You do not have any administrative items.
th: คุณไม่มีสิทธิ์แก้ไขเรื่องนี้

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
th: เกิดปัญหาในระบบ Drupal กรุณาดูข้อมูลเพิ่มเติมในหน้า <a href="@status">รายงานสถานะเว็บไซต์</a>
