Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Development
uk: Розробка

en: Author
uk: Автор

en: Manager
uk: Керівник

en: Comments
uk: Коментарі

en: Edit
uk: Редагувати

en: Help
uk: Довідка

en: Add
uk: Додати

en: Manage
uk: Керування

en: Promoted
uk: Винесено на головну

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Exists
uk: Існує

en: Create content
uk: Створити вміст

en: Logout
uk: Вихід

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Expand
uk: Розкрити

en: Edit content
uk: Редагувати вміст

en: You do not have any administrative items.
uk: Ви не маєте жодних адміністративних елементів.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
uk: При встановленні Drupal виникла одна або кілька помилок. Додаткова інформація на сторінці <a href="@status">Звіт про стан</a>.

en: Unable to create
uk: Неможливо створити

en: Need help?
uk: Потрібна допомога?

en: Manage Content
uk: Керувати вмістом

en: Manage comments
uk: Керувати коментарями
