Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Author
ur: مصنف

en: Manager
ur: مینیجر

en: Comments
ur: تبصرے

en: Edit
ur: تدوین

en: Help
ur: مدد

en: Add
ur: شامل کریں

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ
