Manager access (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
