Manager access (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
