Manager access (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
