Manager access (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
