Manager access (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Administration
lt: Administravimas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
