Manager access (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
