Manager access (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Administration
tr: Yönetim

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Display the administration menu at the top of each page.
tr: Her sayfanın tepesinde yönetim menüsünü göster.
