Manager access (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Administration
ar: الإدارة

en: Configure
ar: ضبط

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
