Manager access (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Administration
ca: Administració

en: Configure
ca: Configura

en: Changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Display the administration menu at the top of each page.
ca: Mostra el menú d'administració a la part superior de cada pàgina.
