Manager access (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Administration
et: Haldus

en: Configure
et: Seadistus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
