Manager access (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
