Manager access (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Administration
gl: Administración

en: Configure
gl: Configurar

en: Changes have been saved.
gl: Os cambios foron gardados.

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
