Manager access (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Administration
id: Administrasi

en: Configure
id: Konfigurasi

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Display the administration menu at the top of each page.
id: Menampilkan menu administrasi di atas setiap halaman.
