Manager access (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
