Manager access (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Changes have been saved.
sv: Ändringar har sparats.

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Display the administration menu at the top of each page.
sv: Visa administrationsmenyn längst upp på varje sida.
