Manager access (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Configure
da: Konfigurér

en: Changes have been saved.
da: Ændringerne er gemt.

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Display the administration menu at the top of each page.
da: Vis administrationsmenuen i toppen af hver side.
