Manager access (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Configure
fi: Määrittele

en: Changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Display the administration menu at the top of each page.
fi: Näytä ylläpitovalikko jokaisen sivun yläreunassa.
