Manager access (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Administration
ja: 管理

en: Configure
ja: 設定

en: Changes have been saved.
ja: 変更を保存しました。

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
