Manager access (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Administration
pl: Administracja

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Display the administration menu at the top of each page.
pl: Wyświetl menu administracyjne na szczycie każdej strony.

en: Add @node_type
pl: Dodaj @node_type
