Manager access (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Administration
vi: Quản lý

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Changes have been saved.
vi: Các thay đổi đã được lưu.

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
