Manager access (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Administration
hr: Administracija

en: Configure
hr: Prilagodi

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Display the administration menu at the top of each page.
hr: Prikaži administracijski izbornik na vrhu svake stranice.
