Manager access (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Administration
oc: Administracion

en: Configure
oc: Configurar

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Display the administration menu at the top of each page.
oc: Afichar lo menú d'administracion amont de cada pagina.
