Manager access (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Administration
sk: Administrácia

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
