Manager access (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Administration
ro: Administrare

en: Configure
ro: Configurează

en: Changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
