Manager access (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Administration
cs: Administrace

en: Configure
cs: Nastavení

en: Changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
