Manager access (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Administration
fa: مدیریت

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شدند.

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
