Manager access (7.x-2.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Configure
fr: Configurer

en: Changes have been saved.
fr: Les changements ont été enregistrés.

en: Custom fields
fr: Champs personnalisés

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Hide fields
fr: Masquer les champs
