Manager access (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Changes have been saved.
lv: Izmaiņas ir saglabātas

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
